Мережа супер маркетів має 3 склади де всього розміщено 375291 товар. На першому та другому складах

перебуває 250449 товарів. На другому та третьому -222950 товарів. Знайдіть кількість товарів що розміщені на кожному складі.

Ответы на вопрос

Отвечает Sarkanbaev Didar.

Пошаговое объяснение:

1) 375291 - 250449 = 124842 (товара) - размещено на 3 складе

2) 375291 - 222950 = 152341 (товар) - размещен на 1 складе

2) 375291 - (124842 + 152341) = 375291 - 277183 = 98108 (товаров) - размещено на 2 складе

Отвечает Зайцев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

375291 - 250449 = 124842 товарі розміщено на третьому складі

375291 - 222950 = 152341 товарів розміщено на першому складі

375291 - 124842 - 152341 = 98108 товарів розміщено на другому складі