Розкладіть число 166 на прості множники​


Ответы на вопрос

Отвечает Ладно Стефания.

Відповідь:

166 = 2 × 83

Покрокове пояснення:

166 / 2 = 83

83 / 83 = 1

Множники 2 та 83 є простими числами, що діляться лише на одиницю та на самого себе.