через верхній кран в бак виливається 20 відер води за 1 год.нижній кран за 1 год з бака витікає 13

відер води.Скільки відер наллється в бак за 2 год,якщо відкрити обидва крани одночасно?

Ответы на вопрос

Отвечает Устаева Наталья.

Відповідь: 66 відер

Покрокове пояснення: знайдемо скільки відер витече за 2 години з верхнього крана: 20*2=40, тепер скільки через нижній: 13*2=26 відер. Додамо 40+26=66 відер