Щогодини через один кран у басейн вливається 8 відер води,а через другий 7 відер. Скільки відер

води наллється в басейн протягом 6 годин, якщо обидва крани будуть відкриті?

Ответы на вопрос

Отвечает Бажина Злата.

Ответ:

1) 8 • 6 = 48 (в.)- перший кран за 6 годин

2)7 • 6 = 42 (в.) - другий кран за 6 годин

3) 42 +48 = 90 (в.)

Відповідь: 90 відер води наллється в басейн протягом 6 годин , якщо обидва крани будуть відкриті .