Запишіть мішані числа у вигляді неправильного дробу 4 3/5 | 10 7/15 | 2 11/43


Ответы на вопрос

Отвечает Досмагулов Диас.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

4 3/5  = (4*5+3)/5= 23/5
10 7/15 = (10*15+7)/15= 157/15

2 11/43= (2*43+11)/43= 97/43