виконай дії12*17-12*37; спростити вираз -2,5x*2y; -4m+2n+6m-5n; розв'язати рівняння

5/6x-1/12x+1/2x=3 3/4; знайти значення виразу -3m-(5m-2p), якщоp-4m=-7 СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 60 БАЛІВ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.

1217-1237 = 12*(17-37) = 12*(-20) = -240

Спрощення виразу -2,5x2y:

-2,5x2y = -5xy

Об'єднання подібних доданків у виразі -4m+2n+6m-5n:

-4m+6m+2n-5n = 2m - 3n

Розв'язуємо рівняння 5/6x-1/12x+1/2x=3 3/4:

Спочатку зведемо дроби до спільного знаменника 12:

(10x - x + 6x)/12 = 15/4

15x/12 = 15/4

Множимо обидві частини на 12:

15x = 45

x = 3

Отже, розв'язок рівняння 5/6x-1/12x+1/2x=3 3/4 є x = 3.

Знаходимо значення виразу -3m-(5m-2p), якщо p-4m=-7:

-3m - (5m - 2p) = -3m - 5m + 2p = -8m + 2p

Замінюємо вираз 2p на p - 4m, використовуючи задання:

-8m + 2p = -8m + 2(p - 4m) = -8m + 2p - 8m = -16m + 2p

Отже, значення виразу -3m-(5m-2p), якщо p-4m=-7, дорівнює -16m + 2p, де p-4m=-7.

Оцiнку будьласка