8. Розв'яжи рiвняння |x| + 1 = 5. A. -4, 4; Б. 4: B. 6, -6; Г. 6. СРОЧНОО!!! 30 БАЛІВ!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Вадзишвили Леона.

8.

|х|+1=5

|х|=5-1

|х|=4

х1=4

х2= -4

Ответ:А)4, -4

Отвечает Панасюк Владислава.
| x | + 1 = 5

Для того, щоб розв'язати це рівняння, спочатку потрібно позбавитися від модуля. Для цього розглянемо два випадки:

x ≥ 0
У цьому випадку | x | дорівнює самому числу x, тому рівняння можна записати як:
x + 1 = 5
x = 5 - 1
x = 4
x < 0
У цьому випадку | x | дорівнює протилежному числу -x, тому рівняння можна записати як:
-x + 1 = 5
-x = 5 - 1
-x = 4
x = -4
Таким чином, отримали два розв'язки: x = 4 і x = -4. Відповідь: А. -4, 4.