З двох пунктів одночасно назустріч одна одній виїха- ли велосипедистка і мотоциклістка, які

зустрілися через 3,5 години. Швидкість велосипедистки 12,4 км/год, що i у 4,5 раза менше, ніж швидкість мотоциклістки. Знайди відстань між пунктами. -5 клас​

Ответы на вопрос

Отвечает Белялов Ярослав.

Відповідь:

Відстань між пунктами 238,7 км.

Покрокове пояснення:

Швидкість велосипедистки 12,4 км/год.

Швидкість мотоциклістки 12,4 × 4,5 = 55,8 км/год.

За одну годину велосипедистка і мотоциклістка наближаються одна до одної на ( 12,4 + 55,8 ) × 1 = 68,2 км.

Коли вони зустрілися через 3,5 години, вони разом подолали 68,2 × 3,5 = 238,7 км. - це і є відстань між пунктами.