Знайдіть суму площ граней прямукутного паралелепіпеда ширина якого 10 см а довжина на 5 см білша за

ширину і в 3 рази менша від висоти

Ответы на вопрос

Отвечает Корчевный Алексей.

Відповідь:

Ширина:10см
Довжина: 10+5=15см
Висота: 15*3=45см
Сума: 10+15+45=25+45=70см