Вартість зошита становить 5/6 від вартості блокнота, а вартість блокнота — 6/7 від вартості книги.

Скільки коштує зошит та блокнот, якщо книга коштує 140 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Павел.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 6/7 від 140грн

140 × 6/7 = 120грн коштує блокнот

2) 5/6 від 120грн

   120 ×5/6 = 120:6×5=100грн - коштує зошит