Як розв'язати це 6*8+к=290 дам 10 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Саргасян Серёжа.

Відповідь:

1. Як розв'язати це 6*8+к=290

1) 6*8+к=290 = к=290-48= к= 242

Покрокове пояснення:

Отвечает Глотов Никита.

Ответ:

спочатку 6*8=48

далі 48+к=290, отже 290-48=242

відповідь:к=242

Пошаговое объяснение:

можна кращу відповідь❤️