Перетворіть мішане число у неправильний дріб 1)2 4/7 2)13 3/10 3)5 2/9


Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Даня.

Ответ:

1)18/7

2)133/10

3)47/9

Отвечает Чириков Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб перетворити мішане число у неправильний дріб, потрібно помножити цілу частину на знаменник дробу і додати чисельник до отриманого добутку. Отже:

2 4/7 = (2 * 7 + 4) / 7 = 18/7

Отже, 2 4/7 у вигляді неправильного дробу дорівнює 18/7.

13 3/10 = (13 * 10 + 3) / 10 = 133/10

Отже, 13 3/10 у вигляді неправильного дробу дорівнює 133/10.

5 2/9 = (5 * 9 + 2) / 9 = 47/9

Отже, 5 2/9 у вигляді неправильного дробу дорівнює 47/9.