Допоможіть, будь ласка!!! Осьовим перерізом конуса є трикутник, сторони якого дорівнюють 16 см,

16 см і 4 см.Чому дорівнює висота конуса?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никандров Александр.
Відповідь:

H2=16^2–2^2=252-4=248
H=√248

Можно будь ласка корону!!!!!!
Отвечает Кечемайкин Дмитрий.

Ответ:

h =  \sqrt{ {a}^{2} -  \frac{ {b}^{2} }{4}  } \\ h =   \sqrt{ {16}^{2}  -  \frac{ {4}^{2} }{4} }  \\ h =  \sqrt{256 - 4 \\ }  \\ h = 15.87cm