Обчисліть 8 2/5+4 3/5


Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

8 2/5+4 3/5=12 5/5=13

Надеюсь помог

Отвечает Гришаева Кристина.

Ответ:

8 2/5 = 8 + 2/5 = 40/5 + 2/5 = 42/5

4 3/5 = 4 + 3/5 = 20/5 + 3/5 = 23/5

Тепер ми можемо додати ці дві дроби:

42/5 + 23/5 = 65/5 = 13

Отже, сума 8 2/5 та 4 3/5 дорівнює 13.