СРОЧНО ПЖЖЖ!!!!!!!!!!!До рівняння 3x+7 y=2 доберіть друге рівняння так, щоб отримати систему

рівнянь, яка

Ответы на вопрос

Отвечает Фондарок Анастасия.

Ответ:

Щоб добитися системи рівнянь, потрібно додати ще одне рівняння з іншими змінними, наприклад:

5x - 2y = 9

Отже, система рівнянь буде мати вигляд:

3x + 7y = 2

5x - 2y = 9