Розвʼяжи рівняння 8,5х - 4,6x = 14,04. помогите плис у меня кр


Ответы на вопрос

Отвечает Байбородов Денис.

Відповідь:8,5х - 4,6x = 14,04

(8,5 - 4,6)х = 14,04 (об'єднаємо подібні доданки)

3,9х = 14,04

х = 14,04 / 3,9

х = 3,6

Відповідь: х = 3,6.

Покрокове пояснення: