Реши уровнение х-35=70-9


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Георгий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб розв'язати це рівняння, потрібно спочатку виділити змінну на один бік рівняння, а числа на інший. Для цього можна додати 35 до обох сторін рівняння:

х - 35 + 35 = 70 - 9 + 35

Отримаємо:

х = 96

Тому розв'язок рівняння: х = 96.

Отвечает Колмыков Евгений.

Ответ:

x-35=70-9

x-35=61

x=61+35

x=96