Нужно само поэтапное решение!!У трьох шостих класах навчаєтся 90 учнів.У 6А навчається в два раза

більше,ніж в 6Б класі,а в 6В на 14 учнів більше, ніж в 6Б.Скільки учнів навчається в 6Б класі??

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Настя.

Ответ:

Відповідь: у 6Б було 26 учнів, у 6А було 52 учня а у 6В 12 учнів.

Пошаговое объяснение:

6А клас = 2X, 6Б клас = X, 6В клас = X-14

Отже маємо рівняння:

X+2X+X-14=90

4X=90+14

4X=104

X=104:4

X=26

6Б клас = 26 учнів.

6А клас = 26*2 = 52 учня.

6В клас = 26-14 = 12 учнів.

Відповідь: у 6Б було 26 учнів, у 6А було 52 учня а у 6В 12 учнів.