В 5-А класі навчається 28 учнів, в 5-Б - 50% від тих учнів, що нвчаться в 5-А, а в 5-В - 75% від

учнів 5-А класу. Знайдіть загальну кількість учнів, що навчаються в 5-их класах разом? В 5-Б навчається: ... учнів В 5-В навчаєтся: ... учень В п'ятих класах разом: ... учня АААА СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!@

Ответы на вопрос

Отвечает Пантюхин Кирилл.

Ответ:

63

Пошаговое объяснение:

5б-28х0,5=14

5в-28х0,75=21

5і класи- 28+21+14=63