Допоможіть будь ласка. Знайти 3 розв'язки рівняння 7х-3у=21. (Бажано із поясненням)


Ответы на вопрос

Отвечает Табунов Руслан.

Ответ:

Для знаходження розв'язків рівняння з двома невідомими необхідно знайти хоча б один розв'язок і виразити за нього одну з невідомих.

7х - 3y = 21

Спочатку спробуємо виразити y через x:

7x - 3y = 21

-3y = -7x + 21

y = (7/3)x - 7

Тепер можемо знайти будь-які три різні розв'язки, призначивши значення для x і обчисливши відповідне значення для y:

При x = 0: y = (7/3) * 0 - 7 = -7, отже, одним з розв'язків є (0, -7).

При x = 3: y = (7/3) * 3 - 7 = 2, отже, ще одним розв'язком є (3, 2).

При x = 6: y = (7/3) * 6 - 7 = 9, тому третім розв'язком є (6, 9).

Отже, три розв'язки рівняння 7х - 3y = 21: (0, -7), (3, 2) та (6, 9).