Б) 9 дітей грали на майданчику. Спочатку додому пішли обіде- ти трое дiтей, потім ще одна дівчинка

пішла дивитися мультики, а решта залишилася. Скільки дітей залишилося на майданчику? Однакові чи рiзнi вiдповiдi вийшли в тебе в обох задачак? ала​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Настя.

Відповідь:

5

Покрокове пояснення:

9-3=

6-1=