Будь ласка допоможіть. 4 клас рівняння 9*y=730-370 в*9=275-167


Ответы на вопрос

Отвечает Блок Вячеслав.
9*у=730-370
9*у=360
у=360 : 9
у=40

в*9=275-167
в*9=108
в=108 : 9
в=12