4. Який об'єм водню (н.у.) виділиться, якщо 1,3 г цинку прореагує із хло- ридною кислотою: а) 1,12

л; 6) 0,448 ; в) 2,24 л; г) 4,48 л?​

Ответы на вопрос

Отвечает Довбнич Вова.

Дано:

m(Zn) = 1,3 г

Найти:

V(H2) - ?

Решение:

Zn + 2HCl => ZnCl2 + H2

n=m/M

n(Zn) = 1,3/65 = 0,02 моль

n(H2) = n(Zn) = 0,02 моль

V=Vm

V(H2) = 0,02 × 22,4 = 0,448 л

Ответ: Б)