обудувати графік функції ігрек дорівнює ікс квадрат мінус 5 x мінус 6 знайти проміжки в яких ігрик

більше нулю.СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Швечиков Даня.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

Основна функція, яку необхідно побудувати графічно, має вигляд y = x^2 - 5x - 6.

Щоб знайти проміжки, в яких y більше нуля, можемо скористатися методом визначення знаку функції на різних інтервалах.

Спочатку знайдемо точки, в яких функція дорівнює нулю. Для цього розв'язуємо рівняння x^2 - 5x - 6 = 0.

x^2 - 5x - 6 = 0

(x - 6)(x + 1) = 0

З цього рівняння маємо дві точки: x = 6 і x = -1.

Тепер можемо вибрати точку з кожного з трьох інтервалів, утворених цими точками: x < -1, -1 < x < 6, x > 6.

Наприклад, можемо взяти x = -2, x = 0 і x = 7.

Підставимо ці значення x у вихідну функцію, щоб з'ясувати знак функції на кожному з інтервалів:

Для x = -2: y = (-2)^2 - 5(-2) - 6 = 16 + 10 - 6 = 20 > 0

Для x = 0: y = 0^2 - 5(0) - 6 = -6 < 0

Для x = 7: y = 7^2 - 5(7) - 6 = 49 - 35 - 6 = 8 > 0

Таким чином, на інтервалах x < -1 та x > 6 функція y = x^2 - 5x - 6 більше нуля. Проміжки, в яких y більше нуля, будуть відповідно: x < -1 та x > 6. Можемо побудувати графік функції, відмітивши ці проміжки на вісі x.