Периметр прямокутника дорівнює 9,6 см, a довжина однієї з його сторін 2,1 см. Знайди площу

прямокутника. Округли до цілого числа. допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фокина Арина.

Відповідь:

6 см

Покрокове пояснення:

P = 9,6 см

a = 2,1 см

b = (9,6 - 2,1 × 2) ÷ 2 =(9,6 - 4,2) ÷ 2 = 5,4 ÷ 2 = 2,7 см

b = 2,7 см

S = a × b = 2,1 × 2,7 = 5,67 см

S = 5,67 см ≈ 6 см

Отвечает Чечуха Игнат.

Ответ:

площа прямокутника дорівнює 6 см² (округлена до цілого числа).

Пошаговое объяснение: