8 банок фарби вистачає, щоб пофарбувати поверхню 12,8 M ^ 2 Скільки потрібно банок фарби, щоб

пофарбувати паркан 60,4 м²?

Ответы на вопрос

Отвечает Пашинов Дмитрий.
8 / 12,8 = x / 60,4
(8 * 60,4) / 12,8 = x
x = 37,6
для пофарбування паркану потрібно близько 37,6 банок фарби