В У книжці надруковано декілька оповідань і повість. Скільки сторінок у книжці, якщо повість займае

60% усього обсягу книжки, а оповідання займають: 160 сторінок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Узенюк Елизавета.

Ответ:

1)100-60=40% -це оповідання

2)160:40×100=400 - всього сторінок

400-160=240 -повість

(перевірка: 240:60×100=400)

отже все вірно

Пошаговое объяснение:

Відповідь : 400 сторінок