Площа поверхні кулі дорівнює 144псм2. Знайти діаметр кулі.


Ответы на вопрос

Отвечает Дудик Семён.

Ответ:

Діаметр кулі дорівнює 2R, тому діаметр кулі дорівнює 12 см

Пошаговое объяснение:

Площа поверхні кулі дорівнює 144 псм².

Щоб знайти діаметр кулі, спочатку знайдемо радіус кулі.

Площа поверхні кулі дорівнює 4πR², тому R² = S/4π = 144/4π.

Звідси R = √(144/4π) = 6 см.

Діаметр кулі дорівнює 2R, тому діаметр кулі дорівнює 12 см

Отвечает Лумпер Давид.

Ответ:

S=4пR²=144п, R²=144, R=12

12*2=24-діаметр кулі