Для половину городу з першої бочки взяли 6 відер води а з другої 10 відер Всього з обох бочок взяли

192 літрів води Скільки літрів води взяли з кожної бочки ,якщо місткість усіх відер однакова

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

Відповідь: 72 л - 1 бочка

120 л - 2 бочка

Покрокове пояснення:

1) 6+10=16 (Л) - всього відер

2) 192/16=12 (л) - міткість одного відра

3)  6*12=72 (л) - 1 бочка

4) 12*10=120 (л) - 2 бочка