Розв'яжи рівняння -8/25х = -2/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябухин Илья.

Відповідь:

Неправильна дріб: x = \frac{5}{4}

Правильна дріб: x = 1\frac{1}{4}

Альтернативна форма: x= 1,25

Розв'язання рівняння:

-\frac{8}{25} x = -\frac{2}{5}

Помножимо обидві сторони рівняння на (-\frac{25}{8} ):

-\frac{8}{25} x *( -\frac{25}{8})  = -\frac{2}{5} *( -\frac{25}{8})

x  = \frac{2 * 25}{5*8}

x  = \frac{50/10}{40/10}

x  = \frac{5}{4} = 1\frac{1}{4}