Велосипедист їхав 0,4 год угору і 0,6 год з гори, подолавши за весь час 12,62 км. 3 якою швидкістю

їхав велосипедист з гори, якщо вгору він їхав зі швидкістю 8,3 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Тая.

Ответ:1) 8,3·0,4 = 3,32 (км) - проїхав угору.

2) 12,62-3,32=9,3 (км) - проїхав з гори.

3) 9,3:0,6=15,5 (км/год) - швидкість з гори.

Відповідь. 15,5 км/год.