Накресли квадрат, периметр якого дорівнює периметру прямокутника зі сторонами 5см і з см. Знайти

площу цього квадрата. Будь-ласка !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Фартыгина Анастасия.

Ответ:

1 {6}^{2}

Пошаговое объяснение:

Р=5+3+5+3=16

або

Р=(5+3)•2=16

16:4=4(см)-сторона квадрата;

S=4•4=16(см)