Обчисліть значення виразу та встановіть відповідність між виразом та його значенням -3,7 + 0,06

-18,6: (-30) -20- (-8,37) 0,62 -3,64 -11,63 3,64 о о о O о оо о O O о о * срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Donadze Daniella.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Обчислюємо значення виразу:

-3,7 + 0,06 - 18,6 : (-30) - 20 - (-8,37) + 0,62 - 3,64 - 11,63 + 3,64

Спочатку розв'язуємо дужки та виконуємо ділення:

-3,7 + 0,06 - 18,6 : (-30) - 20 - (-8,37) + 0,62 - 3,64 - 11,63 + 3,64

= -3,7 + 0,06 + 0,62 - 20 + 0,279 - 3,64 - 11,63 + 3,64

Тепер виконуємо додавання та віднімання зліва направо:

= -3,7 + 0,06 + 0,62 - 20 + 0,279 - 3,64 - 11,63 + 3,64

= -3,7 + 0,68 - 20 - 3,361 - 11,63 + 3,64

= -44.711

Таким чином, значення виразу -3,7 + 0,06 - 18,6 : (-30) - 20 - (-8,37) + 0,62 - 3,64 - 11,63 + 3,64 дорівнює -44,711.