Після варіння мʼяса вихід становить 64% від маси свіжого мʼяса. Скільки треба взяти свіжого мʼяса,

щоб отримати 4кг вареного?

Ответы на вопрос

Отвечает Андрощук Юлія.

Ответ:

Якщо вихід варення м'яса становить 64% від маси свіжого м'яса, то 36% є втратою при варінні.

Нехай x - маса свіжого м'яса, яку потрібно взяти.

Тоді маса вареного м'яса буде 64% від x, тобто 0.64x.

За умовою задачі, маса вареного м'яса дорівнює 4 кг, тому:

0.64x = 4

x = 4 / 0.64

x = 6.25 (кг)

Отже, потрібно взяти 6.25 кг свіжого м'яса, щоб отримати 4 кг вареного.

Отвечает Raud Angelina.

Розв'язання:

4000:64=62,5

62,5*100=6250

6250:1000=6,25

В-дь:6,25 кг