СРОЧНО !!! Яке число є коренем рівняння -2/5:х=4/9 даю 50!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Митрошкина Ульяна.

Для вирішення рівняння -2/5:х=4/9 потрібно спочатку виконати операцію ділення зліва направо:

-2/5 ÷ x = 4/9

Далі, щоб виділити змінну x, необхідно перенести знаменник -2/5 на праву сторону рівняння, множачи обидві частини на -5/2:

x = (4/9) × (-5/2) ÷ (-2/5)

x = -10/9

Отже, коренем рівняння -2/5:х=4/9 є число -10/9.