27 + x = 34 + 48 помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Варваринець Дашка.

Ответ:

55

Пошаговое объяснение:

27+x=34+48

27+x=82

x=82-27

x=55

Отвечает Гоман Никита.

Відповідь:Щоб знайти значення x, спочатку потрібно скористатися алгебраїчними операціями, щоб виразити x. Можна почати зі скорочення правої частини рівняння:

27 + x = 34 + 48

Перенесемо числа на протилежний бік рівняння, щоб ізолювати змінну x:

x = (34 + 48) - 27

Тоді:

x = 82 - 27

x = 55

Отже, значення x дорівнює 55.

Покрокове пояснення: