Будь Ласка: На будівельному майданчику, довжина якого дорівнює 18 м, а ширина - 10 м, різні

будівельні матеріали займають 7/9 • усієї площі, а на решті площі лежить пісок. Скільки квадратних метрів зайнято під пісок?

Ответы на вопрос

Отвечает Митусова Александра.

Площа будівельного майданчика дорівнює довжині помноженій на ширину, тобто 18 м * 10 м = 180 м². Різні будівельні матеріали займають 7/9 усієї площі, тобто (7/9) * 180 м² = 140 м². Отже, площа, зайнята під пісок, дорівнює 180 м² - 140 м² = 40 м².

Таким чином, площа зайнята під пісок дорівнює 40 квадратних метрів.