Допоможіть розв'язати рівняння (x-2 4/9)+1 7/9=5


Ответы на вопрос

Отвечает Елочкина Карина.

Відповідь:

6\9

Покрокове пояснення:

(x-2 4/9)+1 7/9=5

5-1  8/9 = 3 1\9

x- 2 4/9 = 3 1\9

3 1\9 - 2 4/9 = 6\9

Можна будь-ласка корону і 5 зірочок

Удачі