!СРОЧНО! заміни додавання відніманням і обчисли:4,17-5,2-1,8. !СРОЧНО!


Ответы на вопрос

Отвечает Собченко Вероника.

(-5,2-(-1,8)-4,17=?

два минуса подряд ровно плюс 5,2+1,8=7

7-4,17=?

3,17

Надеюсь правильно сама не знаю ;) надеюсь помогла