Обчисли.Перевір додавання відніманням 82+14; 45+28; 49+35; 54+28


Ответы на вопрос

Отвечает Тимонин Никита.
82+14=96
45+28=73
49+35=84
54+28=82

96-14=82.
73-45=28.
84-35=49.
82-54=28.