Лінійна алгебра і пналітична геометрія! Заданно рівняння 3x-5y+15=0 перевірити, які з точок

А(-2;3) B(1;3) C(5,6) належать заданій прямій, знайти її рівняння з кутовим коефіцієнтом

Ответы на вопрос

Отвечает Пантрин Иван.

Ответ:

Точка А належить прямій,

точка Б належить прямій,

точка С належить прямій.

Рівняння прямої з кутовим коефіцієнтом:  y = (-3/5)x + 3

Пошаговое объяснение:

Для перевірки, які з точок А(-2;3) B(1;3) C(5,6) належать заданій прямій, слід замінити координати цих точок в рівнянні 3x-5y+15=0 та перевірити, чи дає це вираз 0.

Точка А(-2;3): 3(-2)-5(3)+15=0, тому точка А належить прямій.

Точка B(1;3): 3(1)-5(3)+15=0, тому точка B належить прямій.

Точка C(5,6): 3(5)-5(6)+15=0, тому точка С належить прямій.

Щоб знайти рівняння прямої з кутовим коефіцієнтом, слід перетворити рівняння 3x-5y+15=0 в форму y = kx + b.

3x - 5y + 15 = 0

5y = -3x + 15

y = (-3/5)x + 3

Рівняння прямої з кутовим коефіцієнтом: y = (-3/5)x + 3