Поясніть будь ласка:Зробити пропорцію з чисел 1,2,4,8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Марк.

Пошаговое объяснение:

1/2 = 4/8

1 способ проверки:

1/2 = (4:4)/(8:4)

1/2 = 1/2

2 способ проверки:

1 * 8 = 2 * 4

8 = 8

Пропорция верна