СРОЧНО 40 БАЛЛОВ Знайдіть загальний вигляд первісних для функції f(x)= 9/х​


Ответы на вопрос

Отвечает Stanislaviv Diana.

Ответ:

F(x) = 9 \ln  |x| + C

Пошаговое объяснение:

\displaystyle \bullet ~ \int\limits \frac{1}{x}  \, dx  = \ln |x|+ C

Соответственно

\displaystyle f(x)=\dfrac{9}{x}  \\\\\\ F(x) =\int\limits \frac{9}{x}   \, dx  = 9 \cdot \int\limits \frac{1}{x}~ dx  = 9 \ln  |x| + C