На автомобілі навантажили 96 контейнерів з картоплею та 64 контейнери з капустою. Скільки було

автомобілів, якщо відомо, що їх не менше ніж 20 і на всіх автомобілях була однакова кількість контейнерів з картоплею та однакова кількість контейнерів з капустою?

Ответы на вопрос

Отвечает Кабельдинов Глеб-Сергеевич.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

всего 32 машины ( 96 и 64 делятся нацело 3 и 2 соответственно)

всего контейнеров 64+96 = 160 ед

160/32 = 5 контейнеров на 1 машину.

из них 96/32 = 3 ящика картошки

64/32 - 2 ящика капусты.