У шкільному буфеті було 28 пиріжків з капустою, з картоплею – на 14 пиріжків більше, ніж з

капустою, а з джемом – у 6 разів менше, ніж з картоплею. Скільки всього пиріжків було в шкільному буфеті? ____________________________________________________

Ответы на вопрос

Отвечает Величко Дмитрий.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

28+14=42 пирожка с картошкой

42:6=7 пирожков с джемом

28+42+7=77 пирожков всего

Отвечает Миханова Софья.

Ответ:

1)28+14=42(п.)-з картоплею;

2)42:6-7(п.)-з джемом;

3)28+42+7=77(п.)-всьго пиріжків.

Відповідь:у буфеті всього 77 пиріжків.

Пошаговое объяснение:

Спочатку ми дізналися скільки було з картоплею.

Потім дізнаємось скільки з джемом.

Потім ми додаємо всі пиріжки і дізнаємось скільки їх було усього.


Надіюсь,що допомогла.