Мама спекла 10 пиріжків із сиром ,8-з капустою і. 9 - з вишнями.У скільки разів менше мама спекла

пиріжків із вишнями, ніж пиріжків із сиром та капустою разом? пж поможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Костамыгина Екатерина.

Ответ:

1) 10 + 8 = 18 (шт.) - пиріжків із сиром та капустою разом;

2) 18 - 9 = 9 (шт.) - у ст. разів менше пиріжків з вишням спекла мама.

В-дь: 9 пиріжків

Пошаговое объяснение: