Найбільший спільний дільник чисел 78 і 195 дорівнює:


Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Даша.

Ответ:

Надеюсь правильно поняла

Пошаговое объяснение:

78 = 2 · 3 · 13

195 = 3 .5 . 13

НОД ( 78 ; 195 ) = 3 - 13 = 39