Знайди число 1/2,1/3,1/4,1/6 цього числа дорівнює 10 дроби


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленский Антон.
1/2*12=6; 1/3*12=4; 1/4*12=3; 1/6*12=2.
12*60=30; 1/3*60=20; 1/4*60=15; 1/6*60=10.
1/2*240=120; 1/3*120=40; 1/3*120=30; 1/6*240=40