5. У літньому таборі три загони. У першому загоні - 32 ди- тини, що становить кількості дітей у

другому загоні. 8 - 9 Кількість дітей у третьому загоні становить кількості 5 6 дітей у другому загоні. Скільки всього дітей відпочивае у таборі? 5*. Запишіть усі можливі дроби, у яких сума чисельника 8, 10 або 12. і знаменника дорівнює 26, а ïх різниця​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Данил.

Ответ:

32:8*9=36(д)
32:5*6=6,4*6=38(д)

Відповідь всього 74 дітей відпочиває у таборі.

Пошаговое объяснение: