Допоможіть будь ласка із завданням: Запишіть усі можливі дроби, сума чисельника і знаменника яких

дорівнює 26, а їх різниця дорівнює 8, 10 або 12.

Ответы на вопрос

Отвечает Святкин Алексей.
1/25    25-1=24
2/24    24-2=22
3/23    23-3=20
4/22    22-4=18
5/21    21-5=16
6/20    20-6=14
7/19    19-7=12
8/18    18-8=10
9/17    17-9=8  
10/16  16-10=6
11/15  15-11=4
12/14  14-12=2
13/13  13-13=0

Ответ: 7/19, 8/18, 9/17